Fegyelmit kapott két dolgozó az Országos Egészségbiztosítási Pénztárnál a körmendi kórháznak többször elutalt pénz miatt - írja a Magyar Nemzet. A probléma az volt, hogy az OEP tévedésből kétszer utalta el a körmendi kórház egyhavi finanszírozását: a 112,9 millió forintot a mostani üzemeltető cég és a működtetésből februárban kiszállt vállalkozás is megkapta. Az OEP szerint a hibát gondatlanság okozta. Az egészségbiztosítási pénztár közben a pénz visszafizetésére szólította fel a vállalkozást, ahol ezt megtagadták. A biztosító ezért most peres úton követeli vissza a több mint 100 millió forintot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!