Vas megyében mintegy 40 ezer munkavállalót érint a változás. Az alkalmai munkavállalói kiskönyvet 1997-ben vezették be, azóta egyre több visszaélésre adott lehetőséget –tájékoztatott Németh Zsolt a Regionális Munkaügyi Központ kirendeltség vezetője. A cél, hogy az új rendszer tehermentesítse a munkaügyi központokat és a munkavállalókat is. A kiskönyveket meg kell őrizni, mert azok később is igazolják a ledolgozott időket, de ezentúl elektronikus módon kell jelenti a munkáltatóknak az alkalmi munkavállalókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!