A Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanács legutóbbi ülésén 531 millió 992 ezer forinttal támogatta a Szombathely-Szentgotthárd közötti vasútvonal modernizációját. A projekt során kilenc megállóhelyen valósítják meg az úgynevezett P+R rendszert, parkolókat, fedett kerékpártárolókat létesítenek, de autóbusz-fordulókat is felújítanak, illetve újakat is építenek. A támogatás segítségével fejlesztik az utastájékoztató rendszereket, Bükön, Körmenden és Szentgotthárdon hangosbemondó rendszer segíti majd az eligazodást. A tervek között szerepel a MÁV, a GYSEV és a régióban működő Volán társaságok menetrendjeinek és tarifáinak összehangolása is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!