Gyümölcsöző együttműködés a MÁV és rendőrség között

Az elmúlt héten a MÁV Zrt. szombathelyi területi szervei és a régió megyei rendőr-főkapitányságai értékelték közös munkájukat. A megbeszélésen elhangzott, hogy a vasutat ért lopások, rongálások száma kismértékben csökkent. Az éber vasutasoknak és a szervezett akcióknak köszönhetően több elkövetőt sikerült rendőrkézre adni, mint az előző évben. 2010-ben kiemelt figyelmet fordítanak a vasúti átjárókra is. A balesetek száma az elmúlt évben nem csökkent, a személyi sérüléses esetek száma nőtt. A jövőben a rendőrséggel együttműködve ellenőrzési akciókkal is igyekszik a MÁV felhívni a figyelmet a szabályos közlekedésre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek