Kisvárosok fejlődését támogatják

A Nyugat-dunántúli Operatív Program kisvárosi fejlesztéseket szolgáló pályázatának legújabb nyertesei között szerepel Körmend, Répcelak, Sárvár és Vasvár. A négy vasi város összesen 233 millió forintnyi támogatást kapott. A megvalósítandó célok között szerepel a körmendi vasútállomás utasközpontú felújítása, a répcelaki sportlétesítmények fejlesztése, megközelíthetőségük javítása. A sárvári polgármesteri hivatal fűtésének és elektronikus hálózatának korszerűsítését is a támogatás segítségével oldják meg. Vasváron pedig a Tretter-ház újul meg és alakul át kistérségi fejlesztő központtá.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek