Az Új Magyarország Fejlesztési Terv keretében 950 millió forint értében korszerűsítik a XIII. században épült Jurisics-várat Kőszegen. Rába László országgyűlési képviselő meghívására a beruházás előkészületeit megtekintő Ujhelyi István, a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára elmondta: a mostani beruházás hozzájárulhat ahhoz, hogy Kőszeg városa - amely a műemlékek számát tekintve az ország ötödik leggazdagabb települése - visszanyerje előkelő helyét a turisztikai látogatottság tekintetében. A városban 2007 óta 34-szer pályáztak sikeresen, a település csaknem 1,7 milliárd forint támogatásban részesült.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!