Jogosítványok ugrottak húsvétkor

Az ünnepek alatt 7 jogosítványt vettek el a rendőrök Vas megyében. A húsvét hétvégén tartott fokozott közúti ellenőrzés alatt 826 járművet ellenőriztek, és 17 alkalommal színeződött el az alkoholszonda. A hatóság 90 szabálysértési feljelentést tett, és 68 gyorshajtóról készült fényképfelvétel. Az ünnepek alatt Vas megyében egy olyan baleset volt, ami súlyos személyi sérüléssel járt. A rendőrség elégedetlen a húsvéti mérleggel, még mindig soknak tartják az ittas vezetők számát - mondta el László Péter közlekedésrendészeti osztályvezető.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek