A Magyar Közút április 22-én már hatodik alkalommal tartja meg hagyományos, országos szemétszedő akcióját. A Föld Napja alkalmából szervezett eseményre Vas megyébe a korábbi évekhez hasonlóan, idén is mintegy kétezer önkéntesre számítanak – mondta Mészáros Béla környezetvédelmi előadó. A rendezvény az elmúlt három évben az ország legtöbb önkéntest megmozgató környezetvédelmi mozgalmává nőtte ki magát. Vas megyében, a legnagyobb létszámban ismét a diákokra számítanak, de ezúttal is várják az önkormányzatok, és civil szervezetek részvételét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!