A közterületeken és nyilvános helyeken a rendőri jelenlét fokozására és
az állampolgárok szubjektív biztonságérzetének javítására 2009-ben
kidolgozták a „Közbiztonsági Háló” országos programot, melyet 2010.
márciusától ismét elindított a rendőrség.
Vas megyében az ellenőrzések során – április 5. és 11. között -
megyeszerte 183 dokumentált rendőri igazoltatás történt, 2 férfit fogtak
el tettenérés során, egyiküket lopás közben, 11 főt helyszín bírságoltak
összesen 64.000 Ft értékben, 51 ittasság ellenőrzést hajtottak végre,
ebből senki sem bizonyult ittasnak. 10 közlekedési szabálysértés miatt
tettek feljelentést, illetve 5 közigazgatási eljárás hatálya alá tartozó
feljelentés miatt indult eljárás. A polgárőrökkel közös járőrözés is
volt a múlt héten.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!