A Vas megyei TIT szervezésében ma délután két órakor veszi kezdetét a jövő vasárnapig tartó országos rendezvénysorozat Szombathelyen. A Megyeháza Dísztermében Vizi E. Szilveszter akadémikus mond beszédet, majd Kovács Ferenc, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke, dr. Czeglédy Csaba Szombathely alpolgármestere és prof. dr. Gadányi Károly, a Savaria Egyetemi Központ elnöke köszöntik a megjelenteket. Az érdeklődők három nyelvészeti előadást hallhatnak dr. Balázs Géza és dr. Pusztay János professzoroktól, illetve dr. Bősze Pétertől. A rendezvényen közreműködik Szabó Tibor, a Weöres Színház művésze és a Berzsenyi Dániel Vegyeskar.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!