Két hét múlva folytatódhatnak Perint híd javításai

A 86-os Szombathelyt elkerülő szakaszán található hídon naponta több száz kamion és több ezer autó halad át, ezért a tél folyamán teljesen tönkrement a burkolata. Ahhoz, hogy közlekedni lehessen rajta, le kellett marni majdnem az egész felületet. Bár a kisebb úthibákat eddig is folyamatosan javították, amennyiben az időjárás engedi, a Magyar Közút Zrt. szakemberei kb. két hét múlva kezdik el a komolyabb felújítást - tájékoztatott Szakács Gábor területi referens. A munkálatok során teljesen új aszfaltréteget kap a híd, a javítások ideje alatt az autósok komoly torlódásra számíthatnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek