Probléma van a T-Mobile T-Email szolgáltatásával, a fizetős levelezőrendszerben tegnap este óta elküldött levelek csak esetlegesen érkeznek meg a címzetthez, és a beérkező e-maileknek is csak töredékét kapják meg az ügyfelek. A cég ügyfélszolgálatán nem tudtak válaszolni arra a kérdésre, hogy vajon az "eltűnt" levelek valamikor oda fognak-e érni és arra sem, hogy mikortól lesz újra megbízható a szolgáltatás. Több ügyfél már napok óta tapasztal több órás vagy fél napos késéseket a kézbesítésekben. A hiba elhárításán dolgoznak.
Frissítés: A szolgáltató közleménye szerint a hibát péntek délutánra javították, és fennakadás nélkül használható újra a rendszer.