Lemondott a Szabad Demokraták Szövetségében betöltött országos ügyvivői tisztségéről Tóth Róbert, a liberális párt szombathelyi szervezetének elnöke - erősítette meg az MTI-nek hétfőn a vasi politikus. Tóth Róbert levélben értesítette döntéséről Retkes Attila pártelnököt, levelében úgy fogalmaz: az SZDSZ betöltötte történelmi hivatását, és noha a végjáték lehetett volna szebb is, minimális az esély arra, hogy a folyamat megváltozzon, a történtekről a választók ítéletet mondtak. A lemondott országos ügyvivő szerint az MDF-el való együttműködés kudarcra volt ítélve és helyzetüket a választás első fordulója előtt megnehezítette az is, hogy a párt elveszítette parlamenti frakcióját. A politikus az MTI-nek elmondta, nem lép ki az SZDSZ-ből, illetve egyelőre nem válik meg szombathelyi elnöki posztjától sem.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!