Föld napi szemétszedés

Vas megyében idén is több mint kétezer önkéntest várnak a csütörtöki akcióra, amelyet a Magyar Közút Kht. hirdetett meg - mondta el Mészáros Béla környezetvédelmi előadó. A megye közútjai mellett gyűjtik össze az iskolások, a helyi önkormányzatok és civil szervezetek a kidobott szemetet. De több natúrparki településen is rendeznek takarítást, szemétgyűjtést. Őriszentpéteren a helyi művelődési házban olyan szakembereket tüntetnek ki, akik természetvédelem területén kimagasló munkát végeznek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek