"LeSZERellek" címmel tegnap délelőtt szombathelyi középiskolásoknak tartott tanórát a Vas megyei Rendőrkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya. A diákokat többek között arról tájékoztatták, hogy a drogfogyasztás bűncselekmény, amelyet a törvény szigorúan büntet. Németh Andrea koordinátor elmondta, hogy különös hangsúlyt fektetnek a kábítószer-fogyasztás jogi hátterére, valamint az egészségügyi és társadalmi következményekkel is foglalkoznak. A program nagy sikert aratott nemcsak a diákok, hanem az oktatók körében is, akik bűnmegelőzési témában is kérnek előadásokat a rendőrségtől.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!