Holnap rajzolják be az új hajtásokat Kőszegen

Az ünnepségsorozat borversennyel vette kezdetét múlt pénteken, ma a Bersek József Általános Iskola Szent György napi énekkari találkozónak ad helyet. Holnap fél 10-kor az eredeti, 1740-ből származó Szőlő jövésnek könyvével díszes menet indul a Városházára, ahol a Lovagteremben egy újabb kötetbe rajzolják be a hajtásokat. Pócza Zoltán a kőszegi Jurisich-vár Művelődési Központ és Várszínház igazgatója arról tájékoztatott: a programmal évről évre egy, az 1600-as évekre visszanyúló hagyományt elevenítenek fel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek