A sok évre visszatekintő programot ma rendezik meg az alsó- és felső tagozatos diákok számára. Ezen a napon rendhagyó angol és német órákat tartanak, ahol a csoportok versenyfeladatokban vesznek részt. A felsősök kvíz kérdésekre válaszolnak, karaokeznak, valamint rejtvényeket és könyvtári feladatokat oldanak meg, míg az alsósok a Grimm-mesékhez kapcsolódóan vesznek részt izgalmas játékokban. Szabó Márta igazgató-helyettes elmondta: a megmérettetés után, holnap egy ausztriai kirándulásra indulnak a tanulók.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!