Kétnapos óvodapedagógus szemináriumot és műhelytalálkozót tartottak a héten Alsó-Ausztriában az osztrák-magyar EDUCORB projekt keretében. A találkozón az osztrák óvodák tapasztalataikat adták át azoknak a nyugat-dunántúli óvodáknak, akik érdeklődtek a korai nyelvfejlesztés és annak módszertana iránt, valamint ahol német nyelvi foglalkozásokat tartanak, ill. szeretnének bevezetni. A Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség által szervezett rendezvénynek több helyszín is otthont adott: a magyar résztvevők látogatást tettek a programban résztvevő wiener neustadti és bad erlachi óvodákban, ahol a kicsik hangos „Jó reggelt!“ köszöntéssel üdvözölték a belépő vasi, zalai és győr-moson-soproni óvónőket. A rendezvényen szakmai együttműködések és barátságok is szövődtek a két ország szakemberei között.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!