Vasváron a közelmúltban két szociális alapon kiadható önkormányzati bérlakásra lehetett pályázni, a szociális bizottsághoz 30 kérelmező adta be igényét. Volt olyan, aki már 8 éve vár arra, hogy lakáshoz jusson. A szociális szempontból hátrányos helyzetű igénylők nagy része vagy helyben, vagy a környező településeken lakik albérletben, de volt szombathelyi kérelmező, és olyan is, aki Pest megyéből költözne Vasvárra. A 30 jelentkező közül sokan elváltak, gyermeküket egyedül nevelő szülők.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!