Elindult a kempingszezon Szombathelyen is

Pénteken megérkezett az első gimnazista csoport – mondta el Jandrasics Anikó kempingvezető. A jó időben sokan választják ezt a pihenési formát, és nem csak az idősebb korosztály jön szívesen Szombathelyre. Az iskolás csoportok mellett a nyári időszakban a gyermekes családok is gyakori látogatói a kempingnek, akik szívesen kihasználják a szomszédos strand és a Kalandváros egyedülálló kikapcsolódási kínálatát. Sok külföldi is megfordul Szombathelyen, és a faházakat, az augusztusi Savaria Karnevál idejére, már most lefoglalták.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek