Szentgotthárd idén is ápolja testvérvárosi kapcsolatait. A Rába parti város mindig is nagy hangsúlyt fektetett a testvérvárosi kapcsolatok fenntartására. Az utóbbi időben igyekeznek a politikai delegációk találkozói helyett a polgárok, civil szervezetek együttműködését előtérbe helyezni – olvasható a város honlapján. A tervek szerint ismét Izolába látogathatnak a Szentgotthárdi Tigrisek, és részt vehetnek az Eurofest Nemzetközi Kézilabda Fesztiválon. Szentgotthárd Város Énekkara és énekegyesülete a szlovén testvérvárosban vendégeskedhet és léphet föl júniusban. A szentgotthárdi gimnazistáknak pedig télen Tarvisioban lesz lehetőségük síelni. A jövőben várhatóan egy újabb testvérvárosi kapcsolat körvonalazódik a görögországi Agria-val.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!