Lezárult a középiskolai felvételi

Kézhez kapták a diákok a középiskolai felvételi értesítőket. Lezárult a középiskolai felvételik első szakasza, az első körben 1479 tanulót vettek fel a szombathelyi önkormányzat által fenntartott 13 középiskolába. A felvételi eredmények alapján vannak még üres helyek, illetve olyan szakiskolák, ahol pótfelvételit kell hirdetni - tájékoztatott Czeczeli Gyula középiskolai koordinátor. A gimnáziumokban, valamint a kereskedelmi és közgazdasági szakközépiskolákban teljes a létszám, de például a Puskás Tivadar Szakközépiskolába, a Gépipari nyelvi előkészítő osztályába, vagy a Hefele Menyhért Szakközépiskola magasépítői közé még várják a jelentkezőket. Az elutasító döntés ellen egyébként két hétig lehet fellebbezni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek