Közel háromezer résztvevő mintegy 30 tonna szemetet gyűjtött össze Vas megyében. A Föld napja alkalmából szervezett múlt heti szemétgyűjtés után ma reggel az utolsó zsákokat is összeszedték a Közút munkatársai és elszállították azokat a szeméttelepre. Mészáros Béla környezetvédelmi előadó elmondta, hogy idén sem volt kevesebb szemét az utakon, és annak összetétele nem változott. Jellemzően azokon a szakaszokon, ahol a kamionok megállhatnak most is nagyon sok volt a hulladék, annak ellenére, hogy itt szeméttárolókat helyeztek ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!