Parkolók a vasútállomásnál

Több lesz a parkolási lehetőség a vasútállomás környékén. A szombathelyi vasútállomás mellé korábban tervezett buszpályaudvar helyén két hét múlva 27 parkolót alakítanak ki, és dolgoznak egy nagyobb, 270 vagy 400 férőhelyes parkoló tervein is. Ennek kialakításához azonban még további számítások szükségesek. A tegnapi közgyűlésen a vasúthoz közeli MÁV-rendelővel kapcsolatban Soós József függetlenképviselő azt javasolta, hogy a város adja bérbe az ott található parkolót, így a költségek nem a SZOVÁ-t terhelik. A közgyűlés várhatóan májusban dönt a terület, illetve a buszpályaudvar beruházási tervének értékesítéséről.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek