Felfüggesztett fogházbüntetést kapott a volt polgármester halálát okozó autós. A Szombathely városát 1990-től nyolc éven keresztül vezető Wagner András és édesanyja 2007. május 6-án a 84-es főút kelédi elágazójánál szenvedett balesetet, amikor egy 65 éves sofőr nem adta meg nekik az elsőbbséget. Az ütközés következtében kocsijuk az árokba csapódott, az anyósülésen ülő asszony szörnyethalt, a polgármester néhány nap múlva, a kórházban halt bele sérüléseibe. A két halálos áldozatot követelő karambol okozóját egy év nyolc hónap, két évre felfüggesztett fogházbüntetésre ítélte a Győri Városi Bíróság. A bíróság ítélete jogerős, a vádlott és az ügyész is elfogadta.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!