Harminc raklapon, összesen 21 tonna lejárt energiaitalt találtak a körmendi rendőrök a kisváros külterületén lévő egyik raktárban - értesült a HavariaPress. A rendőröket egy névtelen bejelentés vezette az egykori tangazdasági épület raktáraiba. Az emberi fogyasztásra régóta alkalmatlan energiaitalokat valószínűleg Ausztriából lopták. Mellettük egyéb veszélyes hulladékot tároltak. A rendőrség ismeretlen tettes ellen a hulladékgazdálkodási törvény megsértése miatt indított büntetőeljárást.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!