Elmarad a Savaria Nyár szombatra tervezett nyitóhangversenye

A Savaria Szimfonikus Zenekar programsorozatát egy különleges koncerttel szeretné idén nyitni, amihez viszont elengedhetetlen, hogy szabadtéren tartsák meg a rendezvényt. Ahogy azt Mérei Tamás igazgatótól megtudtuk, egy különleges és egyedülálló lézer show kíséri majd a szimfonikusok előadását, és bár korábban szó volt arról, hogy amennyiben az időjárás nem kedvez a szabadtéri koncertnek, akkor a Bartók Teremben tartják meg a szezonnyitó előadást. Ma azonban arról tájékoztatott a zenekar, hogy a koncertet egy későbbi időpontban adják majd elő. A Savaria Nyár nyitóhangversenyén egyébként Rózsa Ferenc karnagy vezényletével olyan darabokat hallhatnak majd a többi között, mint a Szöktetés a szerájból, a Végzet hatalma, és a Sevillai borbély nyitánya. A zenészeket pedig ezekhez a darabokhoz komponált két, illetve háromdimenziós lézer show kísér – hangsúlyozta Mérei Tamás igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek