Tévés és rádiós személyiségek, illetve az online média iránt elkötelezett szakemberek találkoznak több mint ezer diákújságíróval a 17. alkalommal megrendezett Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon, ma Budapesten, a Millenárison. A rendezvénnyel egy időben európai diákújságíró-konferenciát is tartanak, ahol a közös európai lehetőségeket vitatják meg a földrész minden tájáról összegyűlt fiatal szakemberek. A szombathelyi Szent Györgyi Albert középiskola média szakos diákjai is részt vesznek az eseményen, ahol átadják az országos újságíró, rádiós, fotós, honlapszerkesztő pályázatok díjait is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!