67 éves korában, gyomorrákban meghalt a világ egyik legnépszerűbb metálcsapatának, a Black Sabbathnak énekese, az ördögvilla népszerűsítője, Ronnie James Dio. Ő volt az, aki 1979-ben a Rainbow-ból átigazolva Ozzy Osborne-t váltotta a népszerű együttesben. Halálhírét felesége jelentette be hétfőn. "Nagyon sok barátja és családtagja el tudott köszönni tőle, mielőtt békében eltávozott. Ronnie tudta, hogy milyen sokan szeretik... Ő is szeretett mindenkit, a zenéje pedig örökké élni fog" - írta közleményében Wendy Dio.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!