Gyerekeket táboroztatnak

Jótékonysági koncert és bál a vasi gyerekek táboroztatására. Idén Felsőcsatárra mehetnek el majd egy hétre az értelmi és mozgásukban korlátozott gyerekek táborozni. A Vöröskereszt Vas megyei Szervezete már 31 éve szervezi meg a nyári tábort, az elmúlt években a Balaton parton pihenhettek a gyerekek. A táborozás költségeit vállalja magára a szervezet, és ehhez a szerda esti bálon járulhatnak hozzá mindazok, akik szeretnének segíteni. A jótékonysági est fővédnöke Kovács Ferenc a megyei közgyűlés elnöke, valamint Ipkovich György Szombathely város polgármestere – mondta el Vinczéné Kenedli Csilla a Vöröskereszt megyei igazgatója.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek