Gyűjtést szerveznek az időjárás miatt bajbajutottaknak

Mint ismert, az amúgy is nehéz sorsú Észak-Magyarországot természeti katasztrófa sújtja, s jelen helyzetben minden jó érzésű ember azt keresi, hogy miként is segíthetne a bajbajutottakon.

Észak-Magyarországi társszervezetei kérését követve a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász azonnali fogyasztásra alkalmas tartós élelmiszert (konzervet, kekszet), továbbá ásványvizet gyűjt és küld a rászorulóknak. Az első teherautó péntek hajnalban kel majd útra, s hogy újabbak követhessék, szervezetünk a Szily János u. 20. szám alatti központi épületben reggel 8 órától 16 óráig gyűjti, várja az adományokat.

További információk: 30/9578-921, ill. 94/318-560

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek