Emelkedett a gépkocsi feltörések száma

A Vas megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint május első napjaiban megnőtt Vas megyében – különösen Szombathelyen - az autósok sérelmére elkövetett bűncselekmények száma. A rendőrség arra figyelmeztet, hogy szinte mindig az emberek könnyelműsége segíti hozzá az elkövetőket a könnyű zsákmányhoz. Arra kérik a gépkocsi tulajdonosokat, hogy még rövid időre se hagyják személyes irataikat, lakáskulcsukat vagy a gépjármű okmányait az autóban. Ugyancsak vonzó lehet a tolvajok számára az utastérben hagyott táska vagy ruhanemű. Ha kiszállunk az autóból, a GPS készüléket, illetve a kivehető rádiót is célszerű magunkkal vinni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek