Újra üzemelnek a kazánok a TÁVHŐ-nél

Az elmúlt napok hűvös időjárása miatt több mint hatezer szombathelyi lakásban kérték a fűtés visszakapcsolását a távhőszolgáltatótól. Volt olyan kazán, amit már szétszereltek, mert a fűtési szezon végén a szakemberek ezeknek megkezdik a karbantartását. Most azonban a hidegre fordult idő miatt több mint a város felében újra üzemelnek a fűtőtestek. A rendkívüli fűtés addig tart, amíg a lakóházak nevében a közös képviselő nem kéri annak leállítását. Ha ezt esetleg valahol elfelejtenék, akkor a TÁVHŐ értesítést küld.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek