A Magyar Madártani Egyesület a napokban arról számolt be, hogy a viharos szél és a több nap óta tartó eső hatalmas károkat okozott az ország madárállományában is. Az időjárás nem a kifejlett állatokat, hanem a nemrég a tojásokból kikelt fiókákat tizedelte, főként az amúgy is jócskán megfogyatkozott fecske állomány sínylette meg a vihart. Az Őrségi Nemzeti Park munkatársainak tájékoztatása alapján a megyénkben fészkelő madarak kevésbé szenvedtek a vihartól, arra sem volt szükség, hogy tömegesen mentsék őket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!