Csütörtökön jár le az adóbevallás határideje

A magánszemélyeknek május 20-ig kell kitölteni és eljuttatni a nyomtatványokat az APEH-hez. Vas megyében még mintegy 30 ezer bevallást nem adtak be. Csütörtökön reggel 8 és este 6 óra között tart nyitva Szombathelyen a Petőfi Sándor utcában lévő APEH székház, ahol ellenőrzik a kitöltött adóbevallásokat. A leggyakoribb hiba még mindig az, hogy az adózók elfelejtik aláírni a dokumentumokat. Egyre többen vannak, akik az elektronikus adóbevallást választják, megyénkben az adózók 2/3-a adta le így a személyi jövedelemadó bevallását.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek