A gyorshajtókban bízik a rendőrség

Az év végére felborulhat a rendőrség költségvetése a javuló közlekedési, és a romló bírságfizetési morál miatt. 16 milliárd forintot, többek között a gyorshajtókra kivetett közigazgatási bírságokból kell előteremtenie az ORFK-nak - írja a Népszabadság. A szombathelyi Közigazgatási Hatósági Szolgálathoz már több mint 200 ezer szabálysértés érkezett az ország minden pontjáról, azonban a kiszabott közigazgatási bírságok harmadát sem fizetik be a megbírságolt autótulajdonosok. Több mint 6 milliárd forint bírságot vetett ki a rendőrség, aminek kevesebb, mint a felét fizették be eddig a vétkes sofőrök.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek