Átadták a szombathelyi Elektromol Építőipari és Kereskedelmi Kft. telephelyét. A szombathelyi cég mintegy 24 millió forintos pályázati támogatást nyert el. A 71,5 millió forint összköltségű beruházásban kiépítettek egy modern telephelyet. Ennek köszönhetően nyolc munkahelyet tud megtartani a cég és három újat hoz létre. A társaság 1995 decemberében alakult, főként villanyszerelési munkákat végeznek. Székhelyük kezdetben Szombathelyen volt, majd áthelyezték Budapestre, jelenleg 2 fióktelepük van: az egyik Szombathelyen, a másik Sében működik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!