Úgy tűnik, az idei esztendőben kilábal a válságból a Rába Kft. sárvári üzeme, egyrészt visszatértek a régi megrendelők, másrészt új megrendelői szerződéseket is sikerült kötnie a cégnek. Boldis Géza, a Rába Járműipari Alkatrészgyártó Kft. Sárvári Gyárának igazgatója elmondta, hogy a 2009-es évük nagyon nehéz volt: árbevételük jelentősen visszaesett, a túlélés érdekében komoly megszorító intézkedéseket kellett foganatosítaniuk. Az igazgató örömmel újságolta, hogy az idei évtől kezdődően szinte valamennyi vevőjüknél növekvő igényeket tapasztaltak – írja Sárvár város honlapja.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!