Az Országgyűlés nemzetbiztonsági bizottsága hét igen szavazattal, egy tartózkodás mellett támogatta a szombathelyi Hende Csaba miniszteri kinevezését. A testület előtt kedden tartott beszédében a politikus morális válságot emlegetett a honvédségnél és a minisztériumnál, de a felszereltségben illetve a kiképzésben is hiányosságokra hívta fel a figyelmet. Hende Csaba elmondta: több pénzt kell fordítani a honvédelmi kiadásokra, és szükségesnek látja tartalékos állomány létrehozását is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!