Mától könnyebb a parkolás a szombathelyi vasútállomásnál

24 órás nyitva tartással, állandó felügyelettel 27 fizetős parkolóhelyet alakítottak ki a Vasút utcában, amit ma reggeltől vehettek birtokba az autósok. A kerítéssel, sorompóval ellátott területen két helyet festettek fel a mozgássérültek részére. A vasútállomás környékén egy-egy vonat érkezésekor a kevés parkolóhely miatt rendszeresen alakul ki közlekedési káosz, ezen próbálnak enyhíteni a most átadott parkolókkal. A 100 forintos óradíj mellett, napi jegyet is vásárolhatnak a távolabbra utazók. A legrövidebb idő egyébként, amire jegyet vehetnek a parkolóban, fél óra.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek