20 évvel ezelőtt szervezték meg a városban a gyülekezetet, erre emlékeztek az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyházának tagjai az elmúlt két napon. Szombaton délután a Herényi városrészben található gyülekezeti házban egy fotókiállítást tartottak, valamint levetítettek egy filmet is, amit az évfordulóra készítettek el az egyháztagok visszaemlékezéseiből. 1990. áprilisában az egyház bécsi missziója hozzájárulásával alakult meg a gyülekezet Szombathelyen. Két fiatal amerikai misszionárius érkezett ekkor a városba, ők szervezték meg az első Istentisztelet, amit akkor még a Savaria Múzeumban tartottak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!