A korábbi években Szentháromság vasárnapján rendszeresen elzarándokoltak Kemenesalja Mária-kegyhelyére a katolikus hívek, akik most néhány év kihagyás után idén újra megtették a több mint 16 kilométeres utat. Gyalogosan és kerékpárral főként a fiatalok és gyermekek mentek, az idősebbek autóbusszal vagy saját gépkocsival keltek útra - számol be a Szombathelyi Egyházmegye honlapján. A hívek közt polgármesterek, önkormányzati képviselők is voltak, és a celldömölki templomban a két település papjai közös szentmisét mutattak be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!