Egy hónap múlva 3D-ben mozizhatunk Szombathelyen

A Cinema City hálózat egy hónapon belül öt új háromdimenziós termet ad át: Szombathelyen, Zalaegerszegen, Veszprémben, Miskolcon és Győrben - olvasható a Világgazdaságban. Az üzemeltető I.T. Magyar Cinema Kft. marketing igazgatója, Buda Adrienn megkeresésünkre elmondta: 100 ezer eurós beruházásról van szó, melynek során a Savaria Palzában található mozi egyik terme kap új vásznat. A hagyományos technológiával működő gép mellé beállítanak egy új, digitális változatot is. Az első vetítés időpontját még nem lehet tudni, de a Toy Story, illetve a Shrek legújabb részét már valószínűleg a szombathelyi közönség is 3D-ben nézheti meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek