Fizetősek lesznek a parkolók Sárváron

235 millió forintos Uniós forrásból fejlesztik a városközpontot, melynek része, hogy a meglévő parkolókat fizetőssé alakítják át, de a köztéri illemhelyeket is pénzért lehet majd igénybe venni. A beruházás része, hogy energiatakarékos közvilágítást alakítanak ki, megújítják a zöldterületeket és a járdákat is. Ingyen lehet majd internetezni a Fő téren, a Kossuth téren és a Várkerületben, ahol úgynevezett WIFI pontokat helyeznek ki. Az Uniós támogatásból számos kulturális programot is szerveznek, egy hagyományőrző rendezvényen elevenítik fel a város történetét. Lesz korabeli barokk és török esküvő, látványos ostromjáték, jelmezes felvonulás és a megéhezett turistákat egy igazi török lakoma várja majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek