Vasárnap estére ismét nőtt az elzárt települések száma

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében vasárnap estére ismét megnőtt, 11 volt az árvíz miatt a külvilágtól elzárt települések száma, de a helyzet folyamatosan változik. Kritikus lakosságellátási probléma sehol nincs - közölte Dobson Tibor, az árvízi védekezésre kinevezett miniszteri biztos szóvivője. Jelenleg az ország 12 megyéjében összesen 265 településen folytatnak valamilyen védekezési tevékenységet, de a munka továbbra is Borsod megyére koncentrálódik, ott 18 ezer 500 ember vesz részt a védekezésben. A kitelepítettek száma országosan 68 településen 3700, Borsodban 51 településen 3600 embernek kellett eddig elhagynia az otthonát. (MTI)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek