Sokan kívánták melegebb éghajlatra az őszre emlékeztető csapadékos periódust, cserébe a melegebb éghajlat látogat el hozzánk. A hétfő csak a kezdet volt, kedden Magyarország déli és délkeleti részén már elérik a maximumok a 30 fokot. És a felmelegedésnek itt nincs vége, a hét második felében a 35 fokot is elérheti a hőmérők higanyszála. Az Időkép.hu ugyanazt javasolja, mint minden olyan esetben, amikor hirtelen érkezik a hőség: igyekezzünk napi 3-4 liter folyadékot bevinni, együnk könnyen emészthető ételeket - inkább sokszor keveset -, az UV sugárzás miatt pedig 11 és 15 óra között csak extrém magas védekezéssel tartózkodjunk huzamosabb ideig a szabadban. De csak ha nagyon muszáj.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!