Feltörték a Transitot
Hétfőn reggel jelentették, hogy Szombathely egyik parkolójában álló Ford Transitot az éjszaka feltörték. A raktérből egy Hitachi típusú véső illetve fúrógépet. A kár 100 ezer forint.
Tetten érték az autótolvajt
Tegnap egy szombathelyi lakos jelentette, hogy Volvóját fel akarják törni. A helyszínre érkező járőr tetten érte az elkövetőt, kiderült, hogy a kapuvári lakos kábítószert is fogyasztott, melyet a gyorsteszt is igazolt. Ellene lopás vétség kísérlete és kábítószerrel való visszaélés bűncselekménye miatt indítottak eljárást. Az okozott kár kb. 21 ezer forint.
Lopás a kórházban
A tegnapi nap folyamán a sárvári kórházban az egyik ott dolgozó szekrényéből ismeretlen elkövető 50 ezer forintot tulajdonított el.
Elütötte a biciklist
Hétfőn délután Csepreg térségében személyi sérüléses közlekedési baleset történt. A gépjármű csepregi vezetője a kereszteződésen való áthaladáskor érintőlegesen ütközött az ott közlekedő kerékpárossal, aki 8 napon túl gyógyuló súlyos sérülést szenvedett.