Horgász-rendőr összefogás Vas megyében

Együttműködési megállapodás írt alá tegnap a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége és a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság. A szövetség célja többek között a bűncselekmények és a vízi balesetek megelőzése, a jogosulatlan halászat vagy horgászat és a vízszennyezés megakadályozása. Mivel a lakosság körülbelül 10%-a hódol ennek a szabadidős tevékenységnek, valamint a turisták körében is kedvelt ez a sport, a közös munkának köszönhetően a horgászok továbbra is biztonságban érezhetik magukat a megye vízpartjain.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek