A Jobbik Magyarországért Mozgalom szombathelyi alapszervezete gyűjtést rendez a magyarországi árvízkárosultak javára - írja Balassa Péter, a szervezet elnöke a Nyugat.hu-nak eljuttatott közleményében. Nem tartós élelmiszert és ásványvizet, hanem ruházati és használati cikkek felajánlását várják, melyeket azon honfitársaknak szeretnék eljuttatni, akiknek mindenét elvitte az árvíz. Az adományokat a Jobbik szombathelyi irodájában, a Vörösmarty Mihály utca 24. szám alatt adhatják le. Pénteken 16-19, szombaton 10-14, hétfőn, kedden, szerdán 16-19 óra között tart nyitva az iroda.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!