Baleset miatt dugult be a 11-es Huszár út

Ford hajtott ki Szombathelyen a Szófia utcából a védett 11-es Huszár útra, az érkező robogós pedig már nem tudta elkerülni az ütközést. A kétkerekű a vezetőoldali ajtónak ütközött. A balesetben senki nem sérült meg. A péntek reggeli koccanás a csúcsforgalomban történt, sokan ekkor szállították gyermeküket iskolába, emiatt hosszú kocsisorok alakultak ki mindkét irányban.

Nem adott elsőbbséget a Ford vezetője a robogónak
Nem adott elsőbbséget a Ford vezetője a robogónak
Tánczos Mihály
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek